Technische staf 

Bestuurslid technisch zaken


Hoofdtrainer en TC Bovenbouw (O19)


TC Middenbouw
(O13 t/m O18)


TC Onderbouw
(Kickies t/m O12) 

 

Coördinator JO19

 

Coördinator JO16 

 

Coördinator JO15

Coördinator JO14

Coördinator JO13

 

Coördinator JO10 t/m JO12

Coördinator JO8 t/m JO9 

Coördinator Kickies

Coördinator Meisjes

Coördinator Zaalvoetbal

Coördinator Keepers

Coördinator Scheidsrechters

Coördinator Materialen

Paul Rademaker

 


René van Marsbergen

 


Rob van Steijn

 


Michiel de Koning

 

 

Rajinder Deen

Karim Elhasnoui


Daan Schoonderwoerd

 

Menno Koot

 

Arnoud Sluik

 

Michel Duijker

 

Rene Claassen

 

Nilo Stam


Paul Rademaker

 

Arjan van Grootheest


Marcel Braggaar

Anton Beelen


Joost Hermus

paul@improvum.com

 


mvrsport@hotmail.com


rsteijn1964@kpnmail.nl

 


m_a_dekoning@hotmail.com

 


pukster81@hotmail.com

karim.elhasnoui@live.nl

 
daanschoonderwoerd98@gmail.com

 

mennokoot98@hotmail.com

asluik67@gmail.com

 

micheldgr@hotmail.com

 

reneclaassen@outlook.com 

 

nilo.stam@tribu-bv.nl

 

paul@improvum.com

 

arjanvangrootheest@upcmail.nl


m.j.braggaar@hotmail.com

anton.beelen@gmail.com


joost.hermus@gmail.com

 

 

 

Reglement Contributievrijstelling en Vergoedingen (12 dec 2017)

Haarlem-Kennemerland drijft op vrijwilligers. Alle werkzaamheden voor de club worden door onze vrijwilligers verricht op geheel vrijwillige basis zonder enige vorm van vergoeding.
Enige uitzondering die daarop kan worden gemaakt zijn de werkzaamheden van onze technische staf. Dit zijn werkzaamheden van zuiver voetbaltechnische aard: de core-business van een voetbalclub waar gespecialiseerde en veelal gediplomeerde vakkennis voor nodig is.

 

Het bestuur heeft op de 12 december 2017 het Reglement Contributievrijstelling en Vergoedingen vastgesteld.

 

 Reglement Contributievrijstelling en Vergoedingen (12 dec 2017)
terug naar boven